Serwetka czapka biskupa

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Bardzo proste złożenie, które wymaga kilku kroków: serwetka czapka biskupa. Jest to najprostsza wersja serwetki złożonej w kształt czapki biskupiej. Można wykonać ją zarówno z serwetki papierowej, jak i z tkaniny.

Zobacz też: Więcej pomysłów na składanie serwetek

 

Serwetka czapka biskupa – film wideo z instrukcją składania

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotograf, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”. Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.Więcej o mnie | Dorota Kamińska na G+

19 komentarzy
 1. beznadziejnie, za szybko i do góry nogami.. Sorry, ale nie każdy ma takie wyobrażenie, że jak jest coś do góry nogami to potrafi to powtórzyć..

 2. [..YouTube..] @TheFeelomanka Nie jest do góry nogami. Przewiń film do 1:05 i powiedz jak widzisz czapkę? Do góry nogami? Bo jak na mój gust – widzisz ją tak jak trzeba. A jeśli jest za szybko – zawsze można sobie dać pauzę albo przewinąć – na szczęście to nie jest program na żywo. I nie jest to także jakiś mocno skomplikowany sposób złożenia, żeby omawiać go przez 15 minut.

 3. [..YouTube..] Nie jest do góry nogami. Przewiń film do 1:05 i powiedz jak widzisz czapkę? Do góry nogami? Bo jak na mój gust – widzisz ją tak jak trzeba. A jeśli jest za szybko – zawsze można sobie dać pauzę albo przewinąć – na szczęście to nie jest program na żywo. I nie jest to także jakiś mocno skomplikowany sposób złożenia, żeby omawiać go przez 15 minut.

 4. Nie jest do góry nogami. Przewiń film do 1:05 i powiedz jak widzisz czapkę? Do góry nogami? Bo jak na mój gust – widzisz ją tak jak trzeba. A jeśli jest za szybko – zawsze można sobie dać pauzę albo przewinąć – na szczęście to nie jest program na żywo. I nie jest to także jakiś mocno skomplikowany sposób złożenia, żeby omawiać go przez 15 minut.

 5. Ja potrafię powtórzyć (lol). Wszystko jest ok. Nie można omawiać czegoś takiego przez 20 min. Jak nie łapiesz to se zatrzymaj. ;P

 6. Fajne podoba mi się, chyba skorzystam z tego pomysłu bo gwiazda betlejemska to już wyższa szkoła jazdy 🙂

 7. mam pytanie czy jest jeszcze jakieś złożenie serwetki w kwiat ale bez użycia kieliszków lub branzoletek

 8. dobry wieczór – chciałam tylko napisać, że JESTEŚCIE WSPANIALI i bardzo się cieszę, że WAS znalazłam 😉 dziękuję Marta

 9. Bez sensu bo do góry nogami, nie potrafię tego przekonwertować, powinnaś
  nakręcać film z tej perspektywy z jakiej Ty widzisz serwetkę.

Jak wrażenia? Podoba Ci się?

Pisz śmiało! Twój adres e-mail nie będzie widoczny :).

Polub, zanim zapomnisz :)