Jak rozpalić ognisko

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Podczas podróży na Kubę i pobytu w Baracoa, gdy wybraliśmy się na oddaloną o kilkadziesiąt kilometrów plażę Maguana, przydatna okazała się umiejętność jak rozpalić ognisko. Choć nic nie zapowiadało nieładnej pogody, nad naszymi głowami pojawiły się chmury, z których lekko zaczął kropić deszcz.

Zobacz też: Więcej relacji z naszej podróży po Kubie

Siedzieliśmy pod drzewami, zmarznięci, bo w lutym na Kubie, pomimo słonecznych dni, zdarzają się deszcze, a czasem zawieje dość silny wiatr. Ubrani we wszystko, co udało nam się tego dnia zabrać ze sobą na plażę, postanowiliśmy rozpalić ognisko na plaży.

I tu pojawiło się pytanie: jak rozpalić ognisko? Nie robiłam tego całe wieki. Na szczęście Mariusz doskonale pamiętał i po paru minutach mogliśmy się zagrzać przy jego cieple, a przy okazji podpiec przywiezione ze sobą kanapki.

Jak rozpalić ognisko – instrukcja krok po kroku

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotograf, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”. Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.Więcej o mnie | Dorota Kamińska na G+

Brak komentarzy

Jak wrażenia? Podoba Ci się?

Pisz śmiało! Twój adres e-mail nie będzie widoczny :).

Polub, zanim zapomnisz :)